بيمارستان مرکز بهداشت آزمايشگاه مرکزي اورژانس 115

مناسبت ها

عید سعید فطر، عید بندگی و عید شب زنده داران روزه دار مبارک.

قلب سالم با دوری از دخانیاتراهنماي دريافت خدمات
اطلاعيه ها


لينک هاي مفيددانلود ها


بخش نامه های کاربردی
آموزش کارکنان
واحدهای ستادی


آمار بازدیدکنندگان

بازدیدکنندگان آنلاین : 15

بازدیدکنندگان امروز : 47

بازدیدکنندگان دیروز : 50

بازدیدکنندگان کل : 447152

 
امام حسن مجتبی(ع):خداوند ماه رمضان را میدان مسابقه‏اى براى آفریدگان خود قرار داده تا با طاعتش براى خشنودى او از یكدیگر پیشى گیرند .

آیین نکوداشت خیّرین حوزه سلامت شهرستان اردکان


در راستای تکریم و بزرگداشت حامیان مردمی سلامت، آیین نکوداشت خیّرین حوزه سلامت شهرستان اردکان سه شنبه شب، دهم تیرماه در کانون امام خمینی (ره) برگزار شد.
در ابتدای این مراسم باشکوه که معاونین و جمعی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد، امام جمعه اردکان، فرماندار و جمعی دیگر از مسئولان این شهرستان و نیز جمع کثیری از خیرین اردکانی حضور داشتند، دکتر پورهاشمی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردکان ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از عوامل برگزاری مراسم، از اقدامات خیرین در زمینه ساخت و تجهیز مراکز تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردکان گزارشی ارائه نمود. وی با اشاره به اینکه بیش از نیمی از فضاها و تجهیزات این حوزه در طول زمان توسط خیرین تأمین شده است، قدم گذاشتن در راه خیر را توفیقی الهی دانست که فقط به بندگان مورد علاقه اش عطا می کند.
حجت السلام والمسلمين شاكر امام جمعه اردکان نیز در این مراسم ثواب خدمت به خلق بویژه بیماران را بیشمار عنوان و اظهار کرد: تقرب به خدا، آمرزش گناهان، دوری از عذاب، افزایش روزی، محبوبیت نزد خدا و مردم بخشی از آثار خدمت به مخلوقات خداست.
وی با یادی از خیرین حوزه سلامت شهرستان اردکان، کسانی که دارایی خود را در این زمینه خرج می‌کنند را انسان‌هایی عاقبت بخیر خواند و افزود: کمک‌های مالی حتی با قدمی کوچک در مسیر کمک به انسان‌های نیازمند در نزد خداوند ثواب و پاداش دنیوی و اخروی در بردارد.
دکتر محمدحسن لطفی قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در امور مشارکت ها و خیرین نیز به عنوان آخرین سخنران در اين مراسم با اشاره به تأثیر بسزای کمک‌های ارزنده خیرین حوزه سلامت در ارتقای کیفیت سطح سلامت کشورافزود: خیرین شهرستان اردکان تاکنون حمایت‌های خوبی در ساخت و ساز بیمارستان، فضاهای بهداشتی، تجهیز ملزومات بهداشتی، تشخیصی ـ درمانی و امکانات مورد نیاز این حوزه داشته‌اند.
وی افزود: ارتقاء بیش از نیمی از سطح کیفی بیمارستان ضیایی اردکان، ساخت و کلنگ‌زنی چند مرکز  خدمات جامع سلامت در بخش‌های مختلف شهرستان اردکان، همگی از الطاف و بخشش خیرین محترم این شهرستان بوده است.
گفتنی است در اثنای این مراسم، گروهی از هنرمندان استان به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری پرداختند.