بيمارستان مرکز بهداشت آزمايشگاه مرکزي اورژانس 115

مناسبت ها

سال 1397 سال حمایت از کالای ایرانی

هفته اول اسفندماه، هفته ملی سلامت مردان ایرانی را گرامی می داریم.راهنماي دريافت خدمات
اطلاعيه ها


لينک هاي مفيددانلود ها


بخش نامه های کاربردی
آموزش کارکنان
واحدهای ستادی


آمار بازدیدکنندگان

بازدیدکنندگان آنلاین : 15

بازدیدکنندگان امروز : 12

بازدیدکنندگان دیروز : 70

بازدیدکنندگان کل : 466819

 
حضرت رسول اکرم (ص): زمستان بهار مؤمن است. از شب های طولانی اش برای شب زنده داری و از روزهای کوتاهش برای روزه داری بهره می گیرد.

دیدار جمعی از پرسنل اورژانس 115 با امام جمعه اردکان به مناسبت روز ملی اورژانس


به مناسبت سالگرد تأسیس اورژانس 115 پیش بیمارستانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردکان به همراه جمعی از پرسنل اورژانس 115 شهرستان اردکان در دفتر امام جمعه شهر اردکان حضور یافتند. در ابتدای این دیدار دکتر پورهاشمی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان، با اشاره به زحمات پرسنل اورژانس در خدمت رسانی به مردم، فعالیت ایشان را حساس و مهم برشمرد و اضافه کرد می توان از اورژانس 115 به عنوان واحدی برشمرد که کمترین شکایت مردمی را دارند.
در ادامه این جلسه مصطفی نوروزی سرپرست اورژانس 115 اردکان با ارائه گزارش عملکرد از فعالیت های 6 ماهه اول سالجاری از حمایت های همیشگی امام جمعه تشکّر و قدردانی نمود و پیگیری مشکلات اورژانس 115  از طرف ایشان را موجب دلگرمی پرسنل این بخش دانست.
در پایان دیدار حجه الاسلام والمسلمین سیداسماعیل شاکر امام جمعه اردکان ضمن عرض خیرمقدم و تسلیت شهادت جانسوز امام حسین(ع)، یارانش و شهادت امام سجاد (ع) با گرامیداشت سالروز تأسیس اورژانس 115 از حضور پرسنل اورژانس 115 قدردانی نمود. وی با بیان اینکه نجات جان انسان ها در شرایط بحرانی کار بسیار سختی است گفت: اجر و منزلت کار پرسنل اورژانس 115 با خدای متعال هست و ایشان در حقیقت با خدای خود در قبال کارشان معامله می کنند.
وی همچنین با قدردانی از زحمات و تلاش های اورژانس 115 برای ایشان آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.
گفتنی است سیستم اورژانس پیش بیمارستانی در ایران سال در ۱۳۵۴( در پی حادثه دردناک فرو ریختن سقف سالن انتظار فرودگاه مهرآباد در سال 1352 ) که منجر به کشته و مجروح شدن  بیش از 25 تن گردید، راه‌اندازی شد.