بيمارستان مرکز بهداشت آزمايشگاه مرکزي اورژانس 115

مناسبت ها

اربعین سرور و سالار شهیدان آقا اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش تسلیت باد.

شعار هفته سلامت 1398: مراقبت های اولیه بهداشتی، راهی به سوی پوشش همگانی سلامتراهنماي دريافت خدمات
اطلاعيه ها


لينک هاي مفيددانلود ها


بخش نامه های کاربردی
آموزش کارکنان
واحدهای ستادی


آمار بازدیدکنندگان

بازدیدکنندگان آنلاین : 16

بازدیدکنندگان امروز : 3

بازدیدکنندگان دیروز : 30

بازدیدکنندگان کل : 479634

 
امام رضا (ع): آن کسى که نفسش را محاسبه کند،سود برده است و آن کسى که از محاسبه نفس غافل بماند،زیان دیده است.

برگزاری جلسه گردهمایی کارشناسان بهداشت حرفه ای صنایع شهرستان اردکان


جلسه گردهمایی کارشناسان بهداشت حرفه ای صنایع شهرستان اردکان با محوریت هم اندیشی و تبیین برنامه های بهداشت حرفه ای در روز چهارشنبه مورخ 2/5/98 برگزار شد.
در ابتدای این نشست، اعلایی رئیس مرکز بهداشت شهرستان ضمن تقدیر از عملکرد قابل توجه کارشناسان بهداشت حرفه ای صنایع شهرستان در اجرای طرح ملی کنترل فشارخون در اردکان، به بیان مهمترین موضوعات و مشکلات حوزه بهداشت پرداخت و از کارشناسان خواست تا در حیطه عملکرد خود تا جای ممکن به ارتقاء سلامت در حوزه بهداشت کمک کنند.
در بخش دیگری از این جلسه، سرافراز کارشناس بهداشت حرفه ای مرکز بهداشت اردکان نیز ضمن تشکّر از حضور مدعوین، به تبیین برنامه های خوداظهاری کارفرمایان و ثبت حوادث ناشی از کار پرداخت و از کارشناسان خواست تا با محوریت برگزاری این جلسه از این به بعد به صورت جدّی تر این برنامه را دنبال کنند.
در بخش پایانی این جلسه و با حضور متخصصین طب کار دانشگاه و کارشناسان شرکت دانش بنیان آراد شنوا ( که در زمینه تولید گوشی های نسل جدید فعالیت می کنند) پیرامون عملکرد گوشی های ایرپلاگ جدید ( در راستای حمایت از تولید داخلی) به صورت علمی، عملی و کارشناسی مورد بررسی قرار گرفت. شایان ذکر است جلسات گردهمایی کارشناسی بهداشت حرفه ای بخش های خصوصی و دولتی به صورت دوره ای در شهرستان اردکان برگزار می شود.