بيمارستان مرکز بهداشت آزمايشگاه مرکزي اورژانس 115

مناسبت ها

هفته بسیج را گرامی می داریم.

شعار هفته سلامت 1398: مراقبت های اولیه بهداشتی، راهی به سوی پوشش همگانی سلامتراهنماي دريافت خدمات
اطلاعيه ها


لينک هاي مفيددانلود ها


بخش نامه های کاربردی
آموزش کارکنان
واحدهای ستادی


آمار بازدیدکنندگان

بازدیدکنندگان آنلاین : 33

بازدیدکنندگان امروز : 7

بازدیدکنندگان دیروز : 30

بازدیدکنندگان کل : 481428

 
امام علی (ع): راستگو با راستگویی خود به همان می رسد که دروغگو با دروغگویی خود.

دیدار و قدردانی مسئولین شهرستان اردکان از پرسنل اورژانس 115 اردکان


به مناسبت چهل و چهارمین سالروز تأسیس اورژانس پیش بیمارستانی، جمعی از مسؤولین شهرستان اردکان با حضور در پایگاه اورژانس و فوریت‌های پزشکی از زحمات و تلاش‌های نیروهای اورژانس قدردانی کردند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردکان در این برنامه با اشاره به‌ضرورت ایجاد اورژانس‌های پیش بیمارستانی گفت: این اورژانس‌ها یکی از مهم‌ترین قسمت‌های سیستم درمانی است.
وی با تبریک روز اورژانس، از صبر و بردباری خانواده‌های کارکنان اورژانس که در شرایط سخت همراه و پشتیبان روحی آن‌ها هستند تشکر و قدردانی کرد.
سید محمد پورهاشمی گفت: در حال حاضر 8 پایگاه اورژانس شامل دو پایگاه شهری و 6 پایگاه امداد جاده‌ای در شهرستان اردکان وجود دارد که نیروهای آن علیرغم وجودکمبودهایی، در گمنامی به خدمات‌رسانی مشغول هستند.
وی با اشاره به وسعت شهرستان اردکان و لزوم خدمات‌رسانی هرچه بهتر و سریع‌تر به مردم اظهار داشت: طبق مصوبه برنامه ششم توسعه، 3 پایگاه جدید اورژانس در مناطق نو گنبد حدفاصل عقدا به نائین، قلعه خرگوشی و حاجی‌آباد زرین احداث خواهد شد.
پورهاشمی در پایان گفت: با توجه به فاصله زیاد روستای حاجی‌آباد زرین تا مرکز شهرستان و سختی دسترسی به این منطقه و خدمات‌رسانی از طریق اورژانس زمینی، مقررشده است که پد بالگرد برای فعالیت اورژانس هوایی در این منطقه نیز احداث شود.
در ابتدای این دیدار، مدیر اورژانس 115 اردکان گزارشی از عملکرد مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون را ارائه کرد.
گفتنی است که در پایان با اهدا شاخه‌های گل از زحمات و خدمات کارکنان اورژانس 115 اردکان قدردانی شد.