بيمارستان مرکز بهداشت آزمايشگاه مرکزي اورژانس 115

مناسبت ها

سردار رشید اسلام و ایران، شهد شیرین شهادت گوارایت

شعار هفته سلامت 1398: مراقبت های اولیه بهداشتی، راهی به سوی پوشش همگانی سلامتراهنماي دريافت خدمات
اطلاعيه ها


لينک هاي مفيددانلود ها


بخش نامه های کاربردی
آموزش کارکنان
واحدهای ستادی


آمار بازدیدکنندگان

بازدیدکنندگان آنلاین : 1

بازدیدکنندگان امروز : 7

بازدیدکنندگان دیروز : 8

بازدیدکنندگان کل : 483078

 
امام علی (ع): راستگو با راستگویی خود به همان می رسد که دروغگو با دروغگویی خود.

برگزاری جلسه هماهنگی و تبادل نظر جهت رسیدگی به پرونده های قضایی مرتبط با امور بهداشتی و درمانی


جلسه هماهنگی و تبادل نظر جهت رسیدگی به پرونده های قضایی مرتبط با امور بهداشتی و درمانی در تاریخ 9/7/98 در دفتر مدیر شبکه برگزار شد.
در ابتدای این جلسه دکتر پورهاشمی ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان حوزه قضایی، در مورد سلامت و وسعت و گستره آن صحبت کرد و گفت: با توجه به ابعاد مختلف سلامت، دستیابی به آن بدون هماهنگی و همکاری بین بخشی و مشارکت عموم مردم غیرممکن است.
وی در ادامه به چالش های حقوقی حوزه بهداشت و درمان از جمله؛ مصلحت اندیشی، یکسان و هماهنگ نبودن قوانین ادارات، بازدارنده نبودن بعضی احکام، نبود وحدت رأی توسط بعضی قضات، رها بودن فضای مجازی، استناد افراد به مشکلات شهر همجوار، تفسیر قوانین به رأی و ... اشاره نمود.
سپس آقای دکتر اعلائی ضمن تعریف سلامتی، سه استراتژی شامل آموزش، سیاست گذاری و اجرای قانون را در رسیدن به اهداف برنامه ها بیان داشت.
در ادامه حسن پور دادستان شهرستان ضمن استقبال از دیدگاه های مطرح شده و اینکه طرح چنین مواردی از روی دلسوزی بوده و شخصی نیست، تأکید نمود: ما می بایست پروسه های اداری را کمتر و در کوتاهترین زمان ممکن کارها را به ثمر برسانیم. اجرای قانون سلیقه ای نیست و جایی که قانون وجود دارد حمایت می شود و در ادامه پاسخ های خود را در زمینه طرح دیدگاه های مطرح شده توسط کارشناسان حاضر ارائه دادند.
در پایان  مقرر شد با تنظیم صورتجلسه مورد توافق طرفین برای حل مشکلات قضایی مربوطه تسهیل سازی لازم فراهم گردد.